Fájó botlás Leányfalun
Nagypályás focicsapatunknak a Leányfalu SE otthonában sajnos nem sikerült pontot szereznie a megye II-es bajnokság 19. fordulójában, így tovább folytatódott az augusztus óta tartó nyeretlen idegenbeli sorozatunk a pontvadászatban.
Dobogóra kerülhetünk
Az utóbbi évek összecsapásai mindig hazai győzelemmel szolgáltak nagypályás focicsapatunk és a Leányfalu SE aktuális találkozóján, ezúttal reméljük megszakad a sorozat és sikerrel vesszük az akadályt a Dunakanyarban!
Három pont az esőben
Magabiztosan győzött nagypályás focicsapatunk a Verőce KSE ellen hazai pályán a megye II-es bajnokság 18. fordulójában: a vendégek a csömöri esőben folytatták negatív tavaszi sorozatukat, a mieink pedig zsinórban negyedszer győztek itthon.
Esélyesként várjuk a verőceieket
Nagypályás focicsapatunk a Verőce KSE együttesét fogadja vasárnap hazai pályán a megye II-es bajnokság 18. fordulójában. A vendégek tavasszal még rúgott gól és szerzett pont nélkül állnak, bízunk benne, hogy ezt a sorozatot hétvégén is folytatják!
Vadonatúj borítás az atlétikapályán
A Csömöri Szabadtéri Sportközpont terepfutópályája után az élőfüves focipálya körüli salakos atlétikapálya is új borítást kapott, annak érdekében, hogy a fokozott tavaszi igénybevételt a lehető legjobb állapotban várja.
Tízgólos dráma
Egészen hihetetlen, fordulatos mérkőzésen játszott tízgólos döntetlent nagypályás focicsapatunk az Isaszegi SE ellen a megye II-es bajnokság 17. fordulójában: négy perccel a rendes játékidő vége előtt még kétgólos hátrányban voltunk...
Ilyen volt 2019. február
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt a február CsömörSport szemmel. Életműdíjat kapott a csömöri Jónyer István, Valter Attila remekelt Törökországban, győzelemmel rajtoltak focistáink.
Megtörnénk a hosszú sorozatot
Nagypályás focicsapatunk a bajnokság augusztusi rajtja óta nem nyert idegenben mérkőzést a megye II-es bajnokságban, ezt a rossz sorozatot szeretné megtörni a gárda az Isaszegi SE elleni hétvégi, gödöllői találkozó alkalmával.
Mesterhármas a premieren
Egy félidő elég volt a télen szerződtetett Dencz Dávidnak csömöri mezben a triplázáshoz - a ragyogó "belépő" után nagypályás focicsapatunk gólzáporos hazai győzelemmel kezdte a megye II-es bajnokság tavaszi szezonját a Pomáz-ICO SE ellen.
















