Focistáink a hazai rajt előtt
Közel három hónap szünet után ismét hazai pályán szurkolhatunk nagypályás focicsapatunknak a megye II-es bajnokságban. Az idegenbeli rajton győztes gárda az Isaszegi SE ellen is győzelemre készül, érdemes lesz tehát helyet foglalni a lelátón!
Már a bajnokságra koncentrálunk!
Mint már megszokhattuk, csömöri kötődésű sportriporterünk, Horti Gábor állandó bloggal jelentkezik oldalunkon, a CsömörSporton. Bejegyzéseiben nemcsak csömöri sporttémákat dolgoz fel, de a nagyvilág sporteseményeiről is szót ejt.
Szezonnyitó foci és piknik
Augusztus 26-án vasárnap nagypályás focistáink számára hazai pályán is beindul a megye II-es bajnokság, a nagyszerű alkalmat kiegészítő programokkal szeretnénk felejthetetlenné tenni: csapatbemutató, közösségi piknik, rg-show!
Micsoda hajrá a focirajton!
Fantasztikus hajrával szerezte meg a győzelmet Pomázon nagypályás focicsapatunk a megye II-es bajnokság rajtján. Az idegenbeli sikerhez két újoncunk is góllal járult hozzá, Fischer és Kocsi is bevette a hazaiak kapuját!
Újoncok a fedélzeten
Nemcsak a kispadon, a szakmai vezetésben történt változás a nyáron nagypályás focistáinknál, de a keret is mélyült. Több új játékos is csatlakozott a Csömör KSK együtteséhez annak érdekében, hogy minden meccsen friss opciók álljanak rendelkezésre.
Beindul a pezsgés!
Hétvégén elkezdődik nagypályás focistáink számára a megye II-es bajnokság 2018-19-es idénye: a srácok a Pomáz-ICO SE otthonában lépnek először pályára. Tóth László vezetőedző és néhány újoncunk is idegenben eshet át a tűzkeresztségen csömöri színekben.
A támadófutball híve
Nagypályás focicsapatunk új vezetőedzője, Tóth László határozott célokkal és elképzelésekkel érkezett a gárdához. A támadófutball híve, a pályán szereti a kreativitást és a fiatal csömöri játékosokra épülő keretétől folyamatos fejlődést szeretne látni.
Radnai Jánosra emlékezünk
Idén ünnepelné születésének 90. évfordulóját a csömöri származású Radnai János, aki 30 éven keresztül dolgozott a Magyar Televízió sportosztályának vezetőjeként. Közbenjárására négy alkalommal is élő kézilabda-közvetítéssel jelentkeztek településünkről.
Edzőmeccs szurkolóink előtt
Augusztus 11-én szombaton 9.30-as kezdéssel edzőmeccset játszik a Csömör KSK nagypályás focicsapata az Üllő SE gárdájával a Csömöri Szabadtéri Sportközpontban. A találkozó ingyenesen látogatható, szurkolóinkra számítunk!
















