Arccal a szezon felé!
Elkezdte a közvetlen felkészülést a 2023-24-es bajnoki szezonra nagypályás focicsapatunk. A csömöri együttes a műfüves pályán vezényelt vidám gyakorlással hangolt a következő, munkával és edzőmeccsekkel teli hetekre!
Táborokkal folytatódott a vakáció!
A hagyományoknak megfelelően a nyári sporttáborok a vakáció második hetében is folytatódtak a Csömöri Szabadtéri Sportközpontban. Edzőink egész héten változatos sportprogramokkal és sok vidámsággal várták focistáinkat és kézilabdázóinkat!
Csömöri házi gólkirályok
A 2022-23-as szezon végén megnéztük, csömöri csapataink házi góllövőlistáján kik érték el a legjobb eredményt, azaz ki a házi gólkirály felnőtt focistáinknál, illetve férfi és női kéziseinknél. Íme, az illusztris lista!
Ilyen volt: 2023. június
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt a június CsömörSport-szemmel. A hegyi- és terepfutó vb-n, illetve az Európai Játékokon is szoríthattunk csömörieknek, két ob-arany Valter nyakában!
Táborokkal indult a vakáció!
A hagyományoknak megfelelően idén is nyárköszöntő sporttáborokkal indult a vakáció a Csömöri Szabadtéri Sportközpontban. Atlétáink, focistáink és kézilabdázóink is edzésekkel, sportprogramokkal és sok vidámsággal várták a lurkókat!
Célegyenesben a jelentkezés!
Jövő héttől kezdődnek a nyári táborok, több sportág is hangulatos élménnyel készül Csömörön: a foci, a kézilabda, az atlétika és az öttusa hódolói is megtalálhatják a kedvükre valót, az iskola végeztével sportos környezetben táborozhatnak!
„A győzelmi széria szép emlék marad!”
A Pest vármegyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság idei szezonjának végén, a negyedik helyen végző csömöri nagypályás focicsapat vezetőedzője és utánpótlás szakmai koordinátora, Illés Károly értékelte az elmúlt, munkával és sikerekkel teli hónapokat.
A sport adott új esélyt
A csömöri kerekesszékes testépítő, Harnos Kristóf volt a Sportrádió reggeli műsorának a vendége. A többszörös világ- és Európa-bajnok elmondta, a kilenc évvel ezelőtti balesete után a sportnak köszönheti a "második" életét.
Közös szezonzárás
Nagypályás focistáink és férfi kézilabdázóink is közös vacsorával zárták le a mögöttünk hagyott bajnoki szezont. Mindkét gárda csak hajszállal maradt le a dobogóról, így főleg szép emlékeket idézhettek fel a srácok az asztaloknál.
















