A dupla sem volt elég a ponthoz
Piliscsabán folytatódott nagypályás focicsapatunk bajnoki sorozata, ahol a góllövőlista élére ugró Gidály duplája ellenére sem sikerült pontot szereznünk. Jövő héten, a szomszéd kistarcsaiak elleni hazai derbin javíthatunk!
Máris javíthatunk!
Szombaton újabb idegenbeli találkozó vár nagypályás focicsapatunkra a bajnokságban, ezúttal a Piliscsaba SE otthonába látogatnak a mieink. A találkozó minden évben nagy csatát hoz, garantáltan nem lesz ez másképp idén sem.
Megszakadt a sorozatunk
A Bagi TC otthonában lejátszott, februárról elhalasztott bajnoki találkozón véget ért nagypályás focicsapatunk heteken át tartó győzelmi sorozata, miután nagy csatában kikaptunk a piros-fehér mezes ellenfelünktől.
Idén is jön az Egészségnap!
Közös aktív mozgás, játékok, véradás, sportbemutatók és számos ingyenes szűrővizsgálat az egészségtudatosság jegyében - április 29-én a csömöri Hősök tere és a Petőfi Sándor Művelődési Ház ad otthont az idei Egészségnapnak!
Gólkirályjelöltek csatája!
Szerda délután pótolja egyik, februárról elhalasztott bajnoki mérkőzését az idén továbbra is hibátlan nagypályás focicsapatunk. A bagiak elleni összecsapás a góllövőlistát vezető két támadó, Tóth Henrik és Gidály Mihály párharca miatt is pikáns lesz.
Íme, a márciusi legjobbak!
A Csömör KSK-Isaszegi SE labdarúgó-mérkőzés szünetében ismét sor került a hagyományos díjátadásra, szurkolóink gyűrűjében fociutánpótlásunk márciusi legjobbjai vehették át elismeréseiket a különböző korosztályokban.
Csillagos ötös!
Idei nyolcadik mérkőzését is megnyerte a Pest megyei II. osztályú bajnokságban nagypályás focicsapatunk - ezúttal az Isaszegi SE húzta a rövidebbet. Krizsán duplázott, Gidály pedig triplázott, és ezzel beérte a góllövőlista éllovasát!
Harcolunk a dobogóért
A Pest megyei II. osztályú bajnokság tavaszi szezonjának felénél újabb lépést tehetnek a dobogó felé vezető úton nagypályás focistáink. Az idén hibátlanul menetelő gárda szombati vendége a tabellán 12. helyezett Isaszegi SE lesz.
Vezetőedzői értékelés a féltávnál
A Pest megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság tavaszi szezonjának felénél a csömöri nagypályás focicsapat vezetőedzője és utánpótlás szakmai koordinátora, Illés Károly értékelte az elmúlt, munkával és sikerekkel teli hónapokat.
















