Szadai vendégjáték a kupában
Szerdán a Pest megyei IV. osztályban szereplő Szadai SE otthonában szerepel nagypályás focicsapatunk a Pest Megyei Kupa 2. fordulójában. A kiírás értelmében a két osztály különbség miatt a döntetlen a hazaiaknak kedvez, így mindenképp nyernünk kell!
Gólparádé a mesterhármas után
Káprázatos, a szép számú közönséget maximálisan kiszolgáló győzelemmel mutatkozott be hazai pályán a szezonban a Pest megyei II. osztályban szereplő labdarúgócsapatunk. Gidály 15 perc alatt triplázott a váchartyániak ellen, majd meg sem álltunk kilencig!
Érkezik a sereghajtó
Bízunk benne, hogy szombaton összejön végre nagypályás focicsapatunk hazai bemutatkozása a Pest megyei II. osztályú szezonban, ráadásul egy történelmi mérkőzéssel: a sereghajtó Váchartyán KSE először látogat Csömörre!
Ilyen volt: 2022. augusztus
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt az augusztus CsömörSport-szemmel. Két szinkronúszónk, kajakozónk és maratonfutónk is megjárta sportága Európa-bajnokságát.
Irány Szada!
Az MLSZ Pest Megyei Igazgatóság Versenyirodája kisorsolta a Pest Megyei Kupa 2. fordulójának menetrendjét. Ezúttal is idegenben harcolhatjuk ki a továbbjutást, a megye IV-es Szadai SE vár nagypályás focistáinkra.
Kéziseink is táborral zárták a nyarat
A focisták mellett a kézilabda hívei is remekül szórakoztak a Csömöri Szabadtéri Sportközpontban rendezett nyárzáró táborban. A tomboló kánikulában az edzések mellett értékes élményekkel gazdagodtak a csömöri gyerekek.
Atlétánk tarolt az Eb-n
Fantasztikus teljesítménnyel zárta a szervátültetettek és művesekezeltek oxfordi Európa-bajnokságát a Csömör KSK atlétája, Mihálovits Tamás, aki súlylökésben és diszkoszvetésben arany-, gerelyhajításban ezüst-, kislabdadobásban pedig bronzérmet szerzett.
Focitáborral zárult a nyár
Idén is nyárzáró focitáborral búcsúzott a vakáció a Csömöri Szabadtéri Sportközpontban, ahol edzések, sportprogramok és sok vidámság várta a lurkókat. A két edző, Farkas Sándor és Gidály Mihály vezetésével egész nap pattogott a labda!
Meccs helyett edzőmeccs!
A Bagi TC együttese létszámhiány miatt lemondta a szombati bajnoki mérkőzést, így elmarad nagypályás focicsapatunk hivatalos hazai bemutatkozása a szezonban. Mégsem maradnak meccsterhelés nélkül a fiúk, edzőmérkőzés lesz az U19-es gárda ellen!
















