Megjártuk a szögletekkel
Bosszantó vereséget szenvedett nagypályás focicsapatunk Mogyoródon a megye II-es bajnokság 28. fordulójában. A hazaiak három gólt szereztek szöglet után, így hiába voltunk jobbak a mezőnyben, pont nélkül zártuk a találkozót.
Mogyoródi derbi
Temérdek problémája ellenére derekasan küzd a kiesés ellen a Mogyoród FC a megye II-es bajnokságban, következő ellenfelünk otthonába ennek ellenére azzal a szándékkal érkezik nagypályás focicsapatunk, hogy a papírformának megfelelő eredményt érjen el.
Íme, az áprilisi legjobbak!
A Csömör KSK-Piliscsaba SE labdarúgó-mérkőzés szünetében ismét sor került a hagyományos díjátadásra, fociutánpótlásunk áprilisi legjobbjai vehették át elismeréseiket a különböző korosztályokban Fábri István polgármestertől és Hegyesi Lászlótól.
Felvettük a kesztyűt
Végig kiegyenlített mérkőzést játszott nagypályás focicsapatunk a vendég Piliscsaba SE együttesével a megye II-es bajnokság 27. fordulójának zárómeccsén. Kapu előtti lehetőségből előttünk adódott több, a gólokat azonban ők lőtték.
Nyári sporttáborok Csömörön!
Közeledik a nyári táborok ideje, több sportág is hangulatos élménnyel készül Csömörön: a foci, a kézilabda, az atlétika és a kosárlabda hódolói is megtalálhatják a kedvükre valót, az iskola végeztével sportos környezetben táborozhatnak!
Vasárnap újabb rangadó!
A szerdai győztes találkozó után vasárnap ismét hazai pályán és ismét egy közvetlen riválissal csap össze a megye II-es bajnokságban éremre hajtó nagypályás focicsapatunk. Ha az eredmény a Piliscsaba SE ellen is hasonló lenne, egyik szurkolónk sem bánná!
Bombagólokkal fordítottunk
Gólgazdag mérkőzésen győzte le nagypályás focicsapatunk a Vác-Deákvár SE együttesét a megye II-es bajnokság 22. fordulójában rendezett elhalasztott találkozón. A mieink bombagólokkal fordították a maguk javára a meccset!
Ezüstérem a Magyar Kupa-döntőben
Tíz év után ismét Magyar Kupa-döntőt vívott a Haladás-Viktória FC női NB I-es labdarúgócsapata, amelynek keretében ezúttal is helyet kapott a csömöri válogatott, Horti Boglárka. A vasiak ezüstérmet szereztek az ETO FC Győr elleni fináléban.
Igazi presztízsmeccs
Nagypályás focicsapatunk rendhagyó időpontban, szerda este fogadja a Vác-Deákvár SE együttesét a megye II-es bajnokságban. Ez a párosítás minden alkalommal pikáns csatát hoz, ezúttal sem lesz másként, a feszült hangulatú ütközet garantált.
















