Elátkozott fociszezon
A tavalyi megye II-es bronzérem után újabb komoly siker reményében vágott neki a folytatásnak nagypályás focicsapatunk, a gárdát sújtó külső körülmények miatt viszont sokkal inkább vált elátkozott szezonná az idei.
Hogyan tovább, magyar sport?
Nagyszabású, szinte minden területet érintő élő online konferenciát rendezett Hogyan tovább, magyar sport? címmel az utanpotlassport.hu szerkesztősége a koronavírus-járvány hatásairól, a szakmai és gazdasági kilátásokról.
Kórház a város szélén
Ha pozitívumot keresünk a jelenlegi helyzetben, akkor az feltétlenül megemlíthető, hogy a sérült játékosaink felépülésére elegendő idő adatik, semmiképpen sem kell siettetni az újbóli edzésbe állást. A csömöri csapatoknál sajnos bőven akad érintett.
Vége a focibajnokságoknak
A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége döntést hozott a hazai bajnokságokkal kapcsolatban: a tömeges érintkezés továbbra is komoly veszély, ezért a szabadtéri labdarúgó amatőr és utánpótlás-bajnokságok, illetve a futsalosok idénye befejeződik.
Edzőt csinált belőle a sérülés
Folytatjuk hagyományteremtő rovatunkat: csömöri edzőinket portrésorozat keretében mutatjuk be, minden hónapban más és más kerül rivaldafénybe. Áprilisban a serdülő fiú kézilabdacsapatunkkal dolgozó edzőt, Rohodi Pétert ismerhetjük meg.
Focizz otthon!
A világjárvány megállítása érdekében az otthonunkban tartózkodás ajánlott, így sem maradhatunk azonban sport nélkül. Az RFC Csömör futsalcsapatának vezetőedzője, Jenei Ottó egy remek kezdeményezéssel állt elő: létrehozott egy “Focizz otthon” csoportot!
Ilyen volt 2020. március
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt a március CsömörSport szemmel. Remekeltek férfi csapataink a bajnokságok felfüggesztéséig, zárva a sportközpont, elhalasztották az olimpiát.
A foci a mindene!
Folytatjuk hagyományteremtő rovatunkat: csömöri edzőinket portrésorozat keretében mutatjuk be, minden hónapban más és más kerül rivaldafénybe. Márciusban a nagypályás focicsapatunkkal bronzérmet szerző vezetőedzőt, Tóth Lászlót ismerhetjük meg.
A legrosszabbkor jött a leállás
Férfi kézilabdázóinknál is egyéni edzésrend lépett életbe a világjárvány következtében. Bagyánszki Zsolt vezetőedző az edzésekben és az elvégzett munkában hisz, így a különleges helyzethez való alkalmazkodás még több fegyelmet igényel a részéről.
















