Győzelem a csúcsrangadón
Fantasztikus győzelmet aratott nagypályás focicsapatunk a megye II-es bajnokság csúcsrangadóján: a vasárnapig hibátlanul menetelő Leányfalu SE háromgólos vereséget szenvedett Csömörön, így egyedüliként maradtunk 100%-osak a mezőnyben!
Ilyen volt 2019. augusztus
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt az augusztus CsömörSport szemmel. Bronzérem a kajak-kenu vb-ről, Valter-szakaszgyőzelem a Tour de l'Aveniren, 100%-osak csömöri focistáink.
Ilyen volt 2019. augusztus
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt az augusztus CsömörSport szemmel. Bronzérem a kajak-kenu vb-ről, Valter-szakaszgyőzelem a Tour de l'Aveniren, 100%-osak csömöri focistáink.
Közlemény a foci- és futsalcsapatok zavartalan működéséről
A Csömöri Sport- és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft. folytatta egyeztetéseit a labdarúgó- és futsalcsapatok versenyeztetési lehetőségeinek biztosításáról. Elsődleges szempontunk a gyermekek érdekeinek érvényesítése, a törvényesség és a szülők jogi védelme.
Csak egy maradhat!
Két meccs után mindössze két 100%-os gárda maradt a megye II-es bajnokságban: nagypályás focicsapatunk mellett a Leányfalu SE. Ez a két együttes csap össze Csömörön az idei szeptember első délutánján – rangadó lesz a javából!
Győztes isaszegi csata
Szezonbeli második tétmérkőzését is megnyerte nagypályás focicsapatunk a megye II-es bajnokságban, ezúttal idegenben, az Isaszegi SE otthonában győztek a fiúk egy gólgazdag, öt találatot hozó találkozón.
Folytatódjon a góleső!
A gólgazdag csömöri győzelem után a rosszul rajtoló isaszegiekhez látogat nagypályás focicsapatunk a megye II-es bajnokságban. Tavasszal tízgólos meccsen ikszeltünk a hazaiakkal, az öt szerzett találatot ezúttal is előre aláírnánk...
Két tripla a focinyitányon
Nem kezdődhetett volna jobban a megye II-es bajnokság nagypályás focicsapatunk számára: Tóth László bronzérmes együttese az 1. perc végén előnybe került, majd magabiztosan nyert, ráadásul két mesterhármasnak is tapsolhattunk a PILE-Szántó SE ellen.
Kezdődik a focibajnokság!
Vasárnap elkezdődik nagypályás focistáink számára a megye II-es bajnokság 2019-20-as idénye: a srácok az előző szezont nyolcadikként záró PILE-Szántó SE gárdáját fogadják hazai környezetben. Tóth Lászlóék építhetnek kiváló hazai mérlegükre.















