Csapatunknak létkérdés volt a hétvégi Mizse KC elleni mérkőzés, hiszen, ha nyerni tudtunk volna, akkor egy pont választott volna el minket a következő csapattól. Ezt átérezte a játékosok zöme, és nagy elszántsággal kezdtünk. A félidő közepéig fej-fej mellett haladtunk,majd egy megingást követően az ellenfél elhúzott két góllal.
Nem sikerült a rivális elleni pontszerzés.
Csapatunknak létkérdés volt a hétvégi Mizse KC elleni mérkőzés, hiszen, ha nyerni tudtunk volna, akkor egy pont választott volna el minket a következő csapattól. Ezt átérezte a játékosok zöme, és nagy elszántsággal kezdtünk. A félidő közepéig fej-fej mellett haladtunk,majd egy megingást követően az ellenfél elhúzott 2 góllal. Ezt néhány perc leforgása alatt 2 gólos előnyre váltottuk. Sajnos a félidő hajrájában becsúszott néhány hiba és 11:13-mal vonultunk a szünetre.
A második félidőben a taktikai utasítások betartásának és a fegyelmezett játéknak köszönhetően a 13. percben 2 góllal ismét vezettünk. Itt azonban el is fogyott a tudományunk. Bár a 25. percben egy volt a vendégek javára az előny, mégis 5 gólos vereséggel zártunk. A kritikus időszakban nem volt vezéregyénisége a csapatnak, illetve támadásban három emberünk is gólképtelen maradt, akik pedig máskor hozzátesznek a győzelemhez gólokkal is.
Örvendetes, hogy először a bajnokság folyamán értékesítettük a büntetőket (Pribék Marci 6), illetve az emberelőnyökből is jól jöttünk ki. Még nincs veszve semmi. Következő meccsünkön a Hajdúböszörmény ellen megszerezhetjük a bentmaradáshoz szükséges 2 pontot.
Csömör KSK – Mizse KC 21:26 (11:13)
Gólszerzők: Pribék 6, Szendrei 5, Garancz, Joó 3-3





