Kistarcsán durrantjuk be a tavaszt!
Nagypályás focicsapatunk szombaton a kistarcsaiak elleni idegenbeli derbivel kezdi a tavaszi hadjáratot a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. A téli felkészülés után már mindenki tűkön ülve várja, hogy élesben is megmutathassa, milyen a formája!

















