Nyolc csömöri érem a cyclocross ob-ról!
Idén is látványos és izgalmas futamokat hozott a cyclocross országos bajnokság, amelyet ezúttal Debrecenben rendeztek meg. A Cube-Csömör bringásai két arany-, három ezüst- és három bronzéremmel zárták az eseményt!

















