Hírek
Bebiztosíthatjuk a csoportgyőzelmet!
A sereghajtó Túrkevei VSE legyőzésével már egy fordulóval az alapszakasz vége előtt bebiztosíthatja a csoportgyőzelmet férfi kézilabdacsapatunk az NB II-es bajnokságban. Vasárnap este ez a cél – és a szurkolók kiszolgálása!
Kistarcsán durrantjuk be a tavaszt!
Nagypályás focicsapatunk szombaton a kistarcsaiak elleni idegenbeli derbivel kezdi a tavaszi hadjáratot a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. A téli felkészülés után már mindenki tűkön ülve várja, hogy élesben is megmutathassa, milyen a formája!
Elme, lélek és sport
Ép testben ép lélek - új sorozat a CsömörSporton! Dr. Major Zsuzsanna sportdietetikus és Fülöp Ákos sportpszichológus hetente osztja meg hasznos gondolatait, praktikus tanácsait, amelyek sikerrel alkalmazhatóak a sportolók és szüleik számára!
Ezúttal elmaradt a pontszerzés
Szerda este az Abonyi KC otthonába látogatott női kézilabdacsapatunk a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. Ősszel Csömörön döntetlent játszottunk egymás ellen, ezúttal azonban nem tudták megszorongatni a lányaink az abonyiakat.
Grand Slam-ezüst Bakuból
A csömöri judós, Tóth Krisztián óriási csatában ezüstérmet szerzett az olimpiai kvalifikációs sorozat idei újabb erőpróbáján, az azerbajdzsáni fővárosban rendezett bakui Grand Slam-viadalon. Büszkeségünk ezzel a tizenhatodik Grand Slam-érmét gyűjtötte be!
Nem sokon múlt a továbbjutás
A harmadik helyen végzett a hazai pályán rendezett kézilabda Diákolimpia területi döntőjében a Mátyás Király Általános Iskola IV. korcsoportos fiú kézilabdacsapata. Hajszálon múlt, hogy Bagyánszki Zsolt együttese nem jutott tovább...
Nagy egyéni csúcs Sevillából
Ideális időjárás körülmények között került sor hétvégén a 39. Sevilla Marathonra: a remek hangulatú spanyolországi versenyen a Csömör KSK színeiben Kaszás Gábor is rajthoz állt. Atlétánk hatalmas egyéni csúccsal zárta a maratont.
Teljesítették a célt
Ragyogóan kezdte a 2024-es esztendőt férfi kézilabdacsapatunk az NB II-es bajnokságban: a srácok a Dabas KC VSE U21 otthonában az első félidőben is a kezükben tartották a meccset, de végérvényesen a szünet után döntötték el!
Kiütéses évnyitó
Imponáló magabiztossággal kezdte az évet női kézilabdacsapatunk a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. A lányok az Üllői KSE ellen kiütéses, 17 gólos sikerrel gyűjtötték be a pontokat hazai pályán.
Videók




























