Bajnokhoz méltóan
Közönségtalálkozót tartott a fővárosi Közlekedési Múzeumban a Vuelta a Espana háromhetes spanyol országúti kerékpáros körversenyt megnyerő Jumbo-Visma csapat csömöri sztárja, Valter Attila, aki közel négy órán át állta a sarat a szurkolók gyűrűjében!

















