„Úgy értem be, hogy teljesen kifutottam magam!”
Mindent kiadtunk magunkból - mondták a csömöri atléták az innsbrucki hegyi- és terepfutó világbajnokságról való hazaérkezésük után. A magyar válogatottban Zólyomi Kinga és Vigh Zoltán is derekasan helytállt a nemzetközi sztároktól hemzsegő mezőnyben!

















