„A győzelmi széria szép emlék marad!”
A Pest vármegyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság idei szezonjának végén, a negyedik helyen végző csömöri nagypályás focicsapat vezetőedzője és utánpótlás szakmai koordinátora, Illés Károly értékelte az elmúlt, munkával és sikerekkel teli hónapokat.

















