Óriási előrelépés
A Magyar Öttusa Szövetség szervezésében Csepelen került sor a Magyar Kupa 3. fordulójára, amelyen a Csömör KSK két utánpótlás-sportolója is rajthoz állt. Az U10-es korosztályban Matuz Emese és Blanka is szépen teljesített.
A Magyar Öttusa Szövetség szervezésében Csepelen került sor a Magyar Kupa 3. fordulójára, amelyen a Csömör KSK két utánpótlás-sportolója is rajthoz állt. Az U10-es korosztályban Matuz Emese és Blanka is szépen teljesített.
Közösségi összefogással valósult meg a Csömör KSK atlétikabázisának legújabb fejlesztése: Pethő Ferenc és csapata a Csömöri Szabadtéri Sportközpont súlylökőkörét és kalapács-, illetve diszkoszkörét is új köntösbe öltöztette.
A Csömör KSK-Valkó KSK labdarúgó-mérkőzés szünetében ismét sor került a hagyományos díjátadásra, szurkolóink gyűrűjében fociutánpótlásunk áprilisi legjobbjai vehették át elismeréseiket a különböző korosztályokban.
Csömöri bronzérmeknek örülhettünk a XV. Hegyifutó országos bajnokságon: hazánk egyik legnehezebb futóversenyén a hölgyek között Soós Fanni egyéniben harmadikként zárt, Mayerrel és Zólyomival kiegészülve pedig női csapatunk tagjaként is dobogóra állhatott!
Újabb remek sporteredményre lehet büszke településünk: másodikként végzett a Gödöllőn rendezett labdarúgó Diákolimpia megyei döntőjében a csömöri Mátyás Király Általános Iskola III. korcsoportos együttese.
A csömöri olimpiai bronzérmes judós, Tóth Krisztián a világbajnokság után sem engedélyezett magának sok pihenőt. Az elmúlt héten már Németországban szerepelt, a Bundesligában vezette győzelemre az UJKC Potsdam együttesét.
Létszámproblémák miatt nem utazott el a Domony KSE elleni turai visszavágóra női kézilabdacsapatunk, így a hazaiak játék nélkül nyertek, és kettős győzelemmel végeztek ötödikként, míg a csömöri lányok hatodikként a Pest megyei II. osztályú bajnokságban.
A kezdő tizenegyben helyet kapó Dencz révén kétszer is vezetett nagypályás focicsapatunk a Valkó KSK elleni hazai szezonzárón, de a vendégek mindkétszer egyenlítettek és végül elvittek egy pontot Csömörről.
Szezonbeli utolsó hazai bajnoki mérkőzésén hatalmasat harcolt férfi kézilabdacsapatunk a már biztosan aranyérmes nagykanizsaiakkal, de hiába voltunk fölényben az első félidő nagyobb részében, végül egyetlen pontot sem sikerült itthon tartanunk.
A kultikus és közkedvelt csehországi Nove Mesto na Moravéban vette kezdetét a 2023-as hegyikerékpáros Világkupa-sorozat, amelyen a csömöriek közül Greman Szonja és Vas Barnabás a 12. illetve a 13. legjobb idővel ért célba!