Hírek
Szezonzáró, díjátadó
A szezonban utolsó alkalommal lép pályára Csömörön dobogóért küzdő nagypályás focicsapatunk. Szombat esti ellenfelünk az alsóházban tanyázó Valkó KSK együttese lesz, amely az elmúlt találkozóinkon rendre beleszaladt a pofonba.
Szezonzáró, díjátadó
A szezonban utolsó alkalommal lép pályára Csömörön dobogóért küzdő nagypályás focicsapatunk. Szombat esti ellenfelünk az alsóházban tanyázó Valkó KSK együttese lesz, amely az elmúlt találkozóinkon rendre beleszaladt a pofonba.
A bajnokot fogadjuk
Férfi kézilabdacsapatunk szezonbeli utolsó hazai bajnoki mérkőzésén a már biztos aranyérmes Tungsram SE Nagykanizsa együttesét fogadja az NB II 21. fordulójában. A dobogós álmaink életben tartásához pontot kell szereznünk a bajnok ellen!
A bajnokot fogadjuk
Férfi kézilabdacsapatunk szezonbeli utolsó hazai bajnoki mérkőzésén a már biztos aranyérmes Tungsram SE Nagykanizsa együttesét fogadja az NB II 21. fordulójában. A dobogós álmaink életben tartásához pontot kell szereznünk a bajnok ellen!
Bronzérem az országos döntőben
Kiválóan szerepelt a vívó Diákolimpia országos döntőjében Biasiolo Laura. Az U11-es korosztályban szereplő női tőrözőnk a csömöri Mátyás Király Általános Iskola képviseletében bronzérmet vehetett át az eredményhirdetésen!
Három ezüst Gödöllőről
Hét ifjú csömöri atléta is részt vett a Gödöllőn rendezett U14 és U16 Területi atlétikai versenyen. A sorozat 1. fordulójában Juhász Viktória, Rádi Léna és Szabó-Pénzes Levente is felállhatott a dobogóra az eredményhirdetésen.
Három ezüst Gödöllőről
Hét ifjú csömöri atléta is részt vett a Gödöllőn rendezett U14 és U16 Területi atlétikai versenyen. A sorozat 1. fordulójában Juhász Viktória, Rádi Léna és Szabó-Pénzes Levente is felállhatott a dobogóra az eredményhirdetésen.
Újabb bronzérem a vitrinbe
A ceglédi Ungvári Miklós Judoközpontban rendezték meg a cselgáncsozók idei junior országos bajnokságát, amelyen negyvenöt klub százötvennégy judósa tette próbára felkészültségét. A KSI SE színeiben a csömöri Péter Fruzsina bronzérmet szerzett.
Újabb bronzérem a vitrinbe
A ceglédi Ungvári Miklós Judoközpontban rendezték meg a cselgáncsozók idei junior országos bajnokságát, amelyen negyvenöt klub százötvennégy judósa tette próbára felkészültségét. A KSI SE színeiben a csömöri Péter Fruzsina bronzérmet szerzett.
Videók
























