Hírek
Csillagos ötös!
Idei nyolcadik mérkőzését is megnyerte a Pest megyei II. osztályú bajnokságban nagypályás focicsapatunk - ezúttal az Isaszegi SE húzta a rövidebbet. Krizsán duplázott, Gidály pedig triplázott, és ezzel beérte a góllövőlista éllovasát!
Izgalmakban nem volt hiány
Begyűjtötte a győzelemért járó két pontot férfi kézilabdacsapatunk a Mecseknádasdi Spartacus SE elleni hazai NB II-es bajnoki mérkőzésen, de az ötgólos siker ellenére szoros végjátékot izgulhatott végig a csömöri publikum.
Országos döntőben!
A Diákolimpia Pest megyei mezei futóbajnoksága után a döntőt is Gödöllőn rendezték meg. A csömöri Mátyás Király Általános Iskola és a Csömör KSK képviseletében a II. korcsoportos Süveges Tímeának és a III. korcsoportos fiúcsapatunknak is jár a taps!
Magabiztos előnyben
Az első néhány perc után átvette a vezetést női kézilabdacsapatunk az Aranyszarvas SE elleni hazai összecsapáson, többet pedig nem is engedte ki a kezéből az előnyt. A visszavágóra két hét múlva kerül sor Tápiószentmártonban.
Harcolunk a dobogóért
A Pest megyei II. osztályú bajnokság tavaszi szezonjának felénél újabb lépést tehetnek a dobogó felé vezető úton nagypályás focistáink. Az idén hibátlanul menetelő gárda szombati vendége a tabellán 12. helyezett Isaszegi SE lesz.
Futásban is érmes
Nemcsak kalapáccsal a kezében eredményes a Csömör KSK színeiben Juhász Viktória! Ifjú dobóatlétánk a Vácott rendezett Mária Maraton utcai futóverseny 10 kilométeres számában bronzéremmel zárt a korosztályában.
Fókuszban a két pont
Szombaton délután a tabella hátsó régiójában tanyázó Mecseknádasdi Spartacus SE gárdája látogat férfi kézilabdacsapatunkhoz az NB II-es bajnokság 19. fordulójában. A fiúk szurkolóink segítségével folytatnák a szeptember óta tartó győztes hazai sorozatot!
Újabb szenzációs eredmény
Az idei második ardenneki egynaposon a csömöri bajnok Valter Attila 194 kilométeren keresztül végig tartotta a lépést a legjobbakkal a holland Jumbo-Visma színeiben, és az előkelő tizenegyedik helyen zárt a klasszikuson.
A leggyorsabb a hölgyek között
Székesfehérváron rendezték meg a Cerbona Félmaratont, ahol három távon is rajthoz állhattak a futók. A 14 kilométeren induló nemzetközi mezőnyben a Csömör KSK színeiben szereplő Zólyomi Kinga volt a leggyorsabb a hölgyek között!
Videók




























