Hírek
Ezüst a budakalászi rajton
Budakalászon, a Lupa Beach-en rendezték meg a Cyclocross Challenge idei első állomását, ahol a Cube-Csömör bringásai közül Zsidai Lilla állt rajthoz. A fiatal tehetség ezüstérmet ünnepelhetett a felnőtt nők között.
Kiharcolt döntetlen – vizsgálat alatt
Hatalmasat küzdött a rendhagyó időpontban megrendezett Pest megyei II. osztályú bajnoki találkozóján női kézilabdacsapatunk. Jelenleg úgy áll, döntetlen született a pályán, de a szövetség még vizsgálja az Inárcs-Örkény KC II. otthonában történteket.
Újra autómentes nap Csömörön
Csömör Nagyközség Önkormányzata 2022. október 14-re, péntekre újabb autómentes napot hirdet az általános iskolába járó gyermekek számára! Az autó nélkül érkező gyermekek garantált ajándékban részesülnek!
Tóth helyezetlenül zárta a vb-t
A 90 kilogrammosok mezőnyében szereplő olimpiai bronzérmes Tóth Krisztián az első mérkőzésén kiesett a taskenti olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon, így helyezetlenül zárta a világversenyt a csömöri judós.
Győzött a csömöri vegyes páros!
A vasárnapi, végig remek hangulatú Spar Budapest Maratonon több ezer futó állt rajthoz és teljesítette a klasszikus távok valamelyikét. A csömöri atléták közül többen is győztek a korosztályukban, az Erdélyi-Vigh páros pedig összetettben is!
Vas-ezüst a junioroknál
Október 8-án Jicínben folytatódott a cseh Toi Toi Kupa. A C2-es besorolású nemzetközi cyclocross versenyen ezúttal is két csömöri állt rajthoz a junior fiúknál, közülük Vas Barnabás ezüstéremmel fejezte be a futamát!
Rongálás a sportközpontban
Szombat hajnalban rongálók egy csoportja jutott be a Csömöri Szabadtéri Sportközpontba, ahol tönkretették az ivókutat, felborogatták a szemeteseket és összefirkálták a falakat. A videófelvételek alapján a rendőrség ismeretlen tettesek ellen nyomoz.
Csömöri ezüst a Vértesből
A Vértes csücskében fekvő Várgesztesen került sor a FutaPest terepfutóverseny-sorozat legújabb állomására, ahol a Csömör KSK színeit a rövid és a hosszú távon is képviselte atléta. Komka Zsuzsanna ezúttal sem adta alább az éremnél.
Az első siker hazai pályán!
A Dunaújvárosi AC elleni kiütéses sikerével megszerezte szezonbeli első hazai győzelmét férfi kézilabdacsapatunk az NB II-es bajnokságban. Az ötletes, közönségszórakoztató játék mellett a hatékony védekezésre is büszkék lehetünk.
Videók




























