Hírek
Autómentes nap Csömörön
Csömör Nagyközség Önkormányzata 2022. szeptember 16-ra, péntekre újabb autómentes napot hirdet az általános iskolába járó gyermekek számára! Az autó nélkül érkező gyermekek garantált ajándékban részesülnek!
Győzött a félmaratonon!
Újabb parádés teljesítményt produkált a Csömör KSK Eb-résztvevő maratonistája, Erdélyi Zsófia, aki első helyen végzett a hétvégi Budapest Félmaratonon! Remek formában lévő büszkeségünk ráadásul idei legjobbjával győzött!
Jön a Szuperkupa-győztes!
Nagypályás focicsapatunk szerda este hazai pályán fogadja a Pest megyei I. osztályban szereplő Gödöllői SK együttesét a Pest Megyei Kupa 3. fordulójában. Újabb kemény ellenfél, ismét hazai pályán - remek erőfelmérő lesz fiatal játékosaink számára.
Csodás bemutatkozás!
Győzelemmel kezdte az NB II Dél-nyugati csoportját férfi kézilabdacsapatunk, amely a legjobbkor, az utolsó öt percben vette át a vezetést a tavalyi ezüstérmes Pécsi Egyetemi AC otthonában és nyerte meg egyetlen góllal a szezonnyitó mérkőzést!
Minimális hátrányban
Két különleges kanadai versenyen, a XI. GP Québec és a XI. GP Montréal országúti kerékpárversenyen csapott a lovak közé a csömöri Valter Attila, aki a francia Groupama-FDJ színeiben előbb a 27. helyen, majd a 18. pozícióban zárt.
A közösség ereje
Közösségi gazolást szerveztek atlétáink, hogy megtisztítsák a Csömöri Szabadtéri Sportközpont salakos futópályáját. A remek hangulatú foglalkozás elérte célját, a sportos társaság hatékonyan vette fel a harcot a gyomokkal.
Eltúlzott különbség
Nagypályás focicsapatunk a mezőnyben felvette a kesztyűt az éllovas, korábbi válogatott játékosokkal teletűzdelt CSO-KI Sport együttesével, a kapu előtt azonban határozottabbak voltak a vendégek. Ellenfelünk megérdemelten nyert, a különbség viszont túlzó.
Álomszerű nyitány
Női kézilabdacsapatunk berúgta a Pest megyei II. osztályú kézilabda-bajnokság ajtaját, az idegenbeli bajnoki rajton 22 gólos győzelmet aratott a Vácrátót KSE otthonában. Turák Csaba vezetőedző újoncai 17 találatot jegyeztek!
Egyéni csúcs az ob-n!
Ideális körülmények között rendezték meg a győri Olimpiai Sportparkban az U16-os atlétika országos bajnokságot, ahol a Csömör KSK színeiben egyéni legjobbjával a 10. helyen végzett kalapácsvetésben Juhász Viktória.
Videók




























