Hírek
Továbbjutottunk!
Esélyeshez méltóan győzte le az RFC Csömör a Csenger Futsal együttesét hazai pályán a Magyar Kupa 1. fordulójában, így készülhetünk a novemberi, Göcsej SK elleni folytatásra. A fiúk a szünet után biztosították be a továbbjutást a szívós vendég ellen.
Újra magyar bajnok!
Fantasztikusan kezdődött az őszi versenyszezon Harnos Kristóf számára, hiszen a csömöri testépítő ismét győzött az INBA magyar bajnokság a mozgássérült kategóriájában. A komáromi versenyt további hétvégi megmérettetések követik.
Bemutatkozunk a kupában
A hétfői és a pénteki bajnoki mérkőzés között szerdán bemutatkoznak a Magyar Kupában futsalosaink. A sűrű hét közepén hazai pályán fogadjuk a szintén NB II-es és ott listavezető Csenger Futsalt, a továbbjutás egy meccsen dől el.
Regisztrálj hírlevelünkre!
Friss infókat szeretnél a helyi sportéletről? Nem szeretnél lemaradni egyetlen fontos csömöri meccsről, gólról, sportélményről sem? Csak néhány kattintás és azonnal értesülhetsz a legfontosabb eseményekről. Regisztrálj hírlevelünkre most!
Futsalosaink bevették Gyömrőt
Bár a győzelmet az utolsó percben biztosították be futsalosaink az NB II 4. fordulójában Gyömrőn, összességében teljesen megérdemelt sikert aratott Jávor István együttese. Jól indult tehát a csapat sűrű hete, két nap múlva a Magyar Kupában folytatjuk.
Csapatezüst a maratonról
Kiemelkedő eredményeket értek el a csömöri hölgyek a vasárnapi 31. SPAR Budapest Maratonon, az országos bajnokságon ezüstéremmel zárt a csapat, amely tekintettel a rengeteg indulóra, kizárólag óriási teljesítménnyel jöhetett össze!
Ezüstéremmel zárták a szezont
Az országúti kerékpáros hagyományoknak megfelelően október elején ismét sor került a III. Riczu Imre Emlékversenyre Törökbálinton. A csömöri bringások évzárás gyanánt még utoljára kitettek magukért, Valter Attila révén pedig érmet is szereztek.
Nagyot küzdöttünk Tatabányán
Hatalmasat harcoltak férfi kézilabdásaink a listavezető Tatabánya otthonában az NB II 4. fordulójában. A gólgazdag első félidőt egy taktikusabb második követte, összességében pedig megérdemelten győzött a fiatal erőkből álló hazai gárda.
Lendületbe jöttünk
A múlt heti kiütéses győzelemtől szárnyakat kaptak nagypályás focistáink és idegenben is megszerezték szezonbeli első sikerüket: a Mogyoród otthonában öt gólt szerzett a csapat és már a 10. a megye II-es bajnokság Észak-csoportjának taballáján.
Videók




























