Hírek
Lovassy visszatérne Csömörre
A legutóbbi, londoni olimpián is szurkolhattunk a bringás Lovassy Krisztiánnak, akinek általában országúti és pályakerékpáros versenyeken találkozhatunk a nevével, azonban csömöri érintettsége révén a rajthoz állt az MTB XCO ob-n.
Szurkoljunk együtt olimpikonjainknak!
A foci Eb sikerén felbuzdulva, az augusztus 5-én kezdődő olimpiára is óriáskivetítővel készülnek a Petőfi Sándor Művelődési Házban. A megnyitótól kezdve számos magyar érdekeltségű futamot, versenyszámot, mérkőzést izgulhatunk végig a projektor előtt!
A Hatvan ellen rajtolunk
A Magyar Kézilabda Szövetség elkészítette a 2016/2017. évi NB II-es férfi kézilabda-bajnokság őszi sorsolását: csapatunk szeptember közepén, a Sportnapon hazai pályán kezdi az idényt a Hatvan ellen és decemberben az újonc otthonában zárja.
Letesztelték az olimpiai pályát
Nagyszerű időben, a 2012-es londoni olimpia MTB futamainak otthont adó Hadleigh Parkban rendezték meg hétvégén az XCO Junior Series versenyét, ahol a Cube-Csömör több kiváló bringása is rajthoz állt és ezúttal is remekelt futamában.
Női kézikapust keresünk!
Elkezdődött a következő szezonra való felkészülés női kézilabdacsapatunknál is. Ahogy arról beszámoltunk, a lányokat új vezetőedző, Turák Csaba irányítja, aki egy kapussal szeretné tovább erősíteni csapatát. Várja a jelentkezőket!
Világbajnoki ezüstérem!
Az utóbbi évek egyik legnagyobb csömöri sportsikerét érte el Balaska Márk, aki világbajnoki ezüstérmet szerzett párosban a minszki U23-as kajak-kenu vb klasszikus, 200 méteres férfi páros sprintszámában. Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!
Beindultak kéziseink is
Focistáink már a múlt héten elkezdték a felkészülést, augusztus elején pedig kézilabdázóink is a lovak közé csaptak. Az NB II-es férfiak és a Pest megyei bajnokságban induló lányok is komoly célkitűzésekkel vágtak neki a több héten át tartó munkának.
Útban Rio felé
Július 31-én reggel útra kelt kerékpárjával sorozatban hetedik olimpiája helyszínére Cseuz László. A Csömöri Önkormányzat támogatottja Pécelről indult Brazília felé és meg sem áll Rióig - Fábri István polgármester stílszerűen, a helyszínen kívánt jó utat!
Új vezetőedző a lányoknál
A 2016-2017-es szezont új vezetőedzővel kezdik meg a Pest megyei bajnokságban szereplő női kézilabdázóink, miután a klubvezetés Turák Csabát bízta meg a feladat ellátásával. A fiatal szakember emellett az NB II-ben játékosként továbbra is szerepel.
Videók




























