Hírek
Két aranyérem Várgesztesről
Május első szombatján komoly létszámmal vett részt a Cube-Csömör a IV. Endura Vértes XCO Magyar Kupa 2. futamán Várgesztesen. Versenyzőink két aranyérem mellett, öt dobogós hellyel is megörvendeztették szurkolóikat.
Megvan a feljutás!
Hétvégén befejeződtek az asztalitenisz megyei bajnokságok küzdelmei, amit komoly sikerrel zárt első csapatunk, hiszen elérték a szezon előtt maguk elé kitűzött céljukat és végül második helyen feljutottak a felsőbb osztályba.
Megvan a feljutás!
Hétvégén befejeződtek az asztalitenisz megyei bajnokságok küzdelmei, amit komoly sikerrel zárt első csapatunk, hiszen elérték a szezon előtt maguk elé kitűzött céljukat és végül második helyen feljutottak a felsőbb osztályba.
Megvan a feljutás!
Hétvégén befejeződtek az asztalitenisz megyei bajnokságok küzdelmei, amit komoly sikerrel zárt első csapatunk, hiszen elérték a szezon előtt maguk elé kitűzött céljukat és végül második helyen feljutottak a felsőbb osztályba.
Így ünnepelték a bajnoki címet junior kéziseink! – videó
Klasszikus csömöri kézilabdás vasárnap volt hétvégén: Bagyánszki Zsolt győzelemmel búcsúzott a szezon utolsó csömöri meccsén a csapattal, míg juniorjaink gálázva nyerték meg a bajnoki aranyérmet. Egy ilyen napot meg kellett örökíteni az örökkévalóságnak!
Így ünnepelték a bajnoki címet junior kéziseink! – videó
Klasszikus csömöri kézilabdás vasárnap volt hétvégén: Bagyánszki Zsolt győzelemmel búcsúzott a szezon utolsó csömöri meccsén a csapattal, míg juniorjaink gálázva nyerték meg a bajnoki aranyérmet. Egy ilyen napot meg kellett örökíteni az örökkévalóságnak!
Hajszálon múlt a pontszerzés
Hatalmas küzdelemben egyetlen hajszálon múlt a csömöri pontszerzés az újonc Göcsej ellen a futsal NB I alsóházi rájátszásának 4. fordulójában. A változatos mérkőzésen felváltva vezettek a csapatok, de a végén a zalai vendégek örülhettek.
Hajszálon múlt a pontszerzés
Hatalmas küzdelemben egyetlen hajszálon múlt a csömöri pontszerzés az újonc Göcsej ellen a futsal NB I alsóházi rájátszásának 4. fordulójában. A változatos mérkőzésen felváltva vezettek a csapatok, de a végén a zalai vendégek örülhettek.
Bajnokcsapat!
Gálázva győzték le a Salgótarjánt és búcsúztatták a játékosként visszavonuló edzőjüket, Bagyánszki Zsoltot az NB II-es juniorbajnokságban kézilabdázó fiataljaink, ezzel pedig megvédték a címüket! A meccs végén jöhetett az éremátadás és a pezsgőzés!
Videók
























