Vadvirág túra Csömörön
Ismerjük meg együtt településünk növényvilágát! Június 1-én, szombaton 9 órakor növényismereti kirándulás indul a Laky bekötőút mellett található Levendulástól, mely során a település vadvirágaival ismerkedhetünk meg.
Ismerjük meg együtt településünk növényvilágát! Június 1-én, szombaton 9 órakor növényismereti kirándulás indul a Laky bekötőút mellett található Levendulástól, mely során a település vadvirágaival ismerkedhetünk meg.
A Csömör KSK-Mogyoród FC labdarúgó-mérkőzés szünetében ismét sor került a hagyományos díjátadóra, szurkolóink gyűrűjében fociutánpótlásunk áprilisi legjobbjai vehették át elismeréseiket a különböző korosztályokban.
Albertirsán került megrendezésre az atlétikai Diákolimpia megyei döntője, amelyen az esős időjárás ellenére remekül teljesítettek a csömöri tanulók. Szemler Zente egyéniben aranyérmes lett. Gratulálunk!
Fantasztikus, telt házas rangadón szerezte meg a bajnoki címet férfi kézilabdacsapatunk az NB II-es bajnokságban! Az első számú kihívó Mezőtúri AFC legyőzésével nemcsak az aranyérmet, de az NB I/B-ben való indulás jogát is kivívta az együttes!
Idén is bravúrosan szerepelt az olaszországi országúti kerékpáros körversenyen, a 107. Giro d'Italián a csömöri Valter Attila, aki egy top 10-es eredménnyel kezdett, az összetettben pedig a 22. helyen zárt!
Kiküzdötte a győzelmet nagypályás focicsapatunk a Mogyoród FC ellen, így az utolsó bajnoki forduló előtt lépéselőnyben a gárda a bronzéremért zajló csatában. A mieink már most beállították a tavalyi pontrekordjukat!
Hatalmasat küzdött a Pest megyei II. osztályú női kézilabda-bajnokság ceglédi döntőjében a Csömör KSK együttese, de végül ezüstéremmel zárta a Final24-et az Aranyszarvas SE elleni 30-27-es vereség után. Gratulálunk, lányok!
A 90 kilogrammban olimpiai bronzérmes csömöri Tóth Krisztián meglepetésre nyeretlenül búcsúzott az Abu-Dzabiban rendezett olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon, de továbbra is harmadik a világranglistán.
Férfi kézilabdacsapatunk itthon teheti fel a pontot egész éves teljesítményére az NB II-es bajnokság záró fordulójában: ha pontot szerez az első számú kihívó Mezőtúri AFC ellen, akkor aranyéremmel zárja a sorozatot, és jogot szerez az NB I/B-s indulásra!
Szombaton délután négy órakor összecsap egymással a Csömör KSK és a Mogyoród FC nagypályás focicsapata. A 90 percesre tervezett csömöri derbivel hatalmasat léphetünk előre a céljaink felé.