Diákolimpiával hangoltak
A 12. Csömöri Bringafesztivál 0. napján, pénteken egész nap pörögtek a kerekek a Bulgárkertben: a Diákolimpia országos döntőjében az XCC- és a pumpaverseny legjobbjai is dobogóra állhattak.
A 12. Csömöri Bringafesztivál 0. napján, pénteken egész nap pörögtek a kerekek a Bulgárkertben: a Diákolimpia országos döntőjében az XCC- és a pumpaverseny legjobbjai is dobogóra állhattak.
Nagypályás focicsapatunk a szezon utolsó három bajnokiját egyaránt hazai pályán játssza: elsőként a Tahitótfalui SE látogat Csömörre. A novemberi idegenbeli vereség után itt a lehetőség a visszavágásra!
Ha listavezető férfi kézilabdacsapatunk megnyeri a sereghajtó FISE-Újkígyós elleni idegenbeli csatát, már biztosan érmet szerez az NB II-es bajnokságban. A szezon utolsó túráján tehát megvan a kellő motiváció.
Idén már a 15. alkalommal került sor a felvidéki Füleki Cross futóversenyre. A magyar határhoz közeli településen a Csömör KSK színeit képviselő Komka Zsuzsanna is rajthoz állt a rövidebb távon, és remek idővel bizonyult a legjobbnak a korosztályában.
A főváros XVIII. kerületében rendezték meg a Béres Magyar Kupa 2. fordulóját, ahol több korosztályban is képviseltette magát a Csömör KSK a háromtusa és a kéttusa versenyszámban. A fiatalok csapatban felállhattak a dobogóra!
Az elmúlt évek hagyományainak megfelelően idén is támogatja a kiemelkedően teljesítő, nemzetközi versenyeken szereplő csömöri sportolókat Csömör Nagyközség Önkormányzata, így a világbajnok kerekesszékes testépítőt, Harnos Kristófot is.
A Testnevelési Egyetem fővárosi Koltai Jenő Sportközpontjában került sor az 50. Paulínyi Jenő emlékversenyre, amelyen a Csömör KSK színeiben több kiváló eredmény is született utánpótlás atlétáink által.
Kilenc versenyzőt nevez a Magyar Judo Szövetség a vasárnap rajtoló világbajnokság egyéni küzdelmeire, hét súlycsoportban és a csapatversenyben szurkolhatunk majd a mieinknek. A friss Eb-ezüstérmes csömöri Tóth Krisztián is ott van a listán.
Csömöri érmeknek is tapsoltak a Kékesen rendezett Hegyifutó országos bajnokságon. Hazánk egyik legnehezebb futóversenyén a hölgyek között abszolút második lett a Csömör KSK színeiben Zólyomi Kinga, és további korosztályos érmekre is büszkék lehetünk!
Hét év után nyert ismét bajnoki meccset nagypályás focicsapatunk Piliscsabán, az ötgólos sikerből Dencz és Czakó is egy duplával vette ki a részét, illetve Lückl is betalált. A gárda a saját kezébe vette a sorsát a bronzéremért zajló harcban.