Csömöri címvédés
Székesfehérváron rendezték meg a Cerbona Félmaratont, ahol három távon is rajthoz állhattak a futók. A 14 kilométeren induló nemzetközi mezőnyben a Csömör KSK színeiben szereplő Zólyomi Kinga volt a leggyorsabb a hölgyek között - megvédte a címét!












