A finomhangolási fázisába érkezett férfi kézilabdázóink bajnokságra való felkészülése: a juniorok szombaton egy négycsapatos csömöri tornával "melegítenek", míg a felnőttek másnap az V. Fábián Ferenc Emléktornán lépnek majd pályára a Csömöri Sportcsarnokban.

 

A tavaly sikert sikerre halmozó junior kézilabdás fiúk számára szeptember 10-én felkészülési tornát rendezünk a Csömöri Sportcsarnokban, így egy héttel a bajnokság rajtja előtt meccsritmusba kerülhet a csapat. A tornán résztvevő csapatok: Dunakeszi USE, Hort SE, XVI. kerületi KMSE és a Csömör KSK. Találkozunk a Csömöri Sportcsarnokban! A belépés díjtalan, szurkolóinkra számítunk!

 

 

Ahogy azt az évtizedes hagyományaink tisztelete megköveteli idén is megrendezésre kerül a Fábián Ferenc Emléktorna – immár ötödik alkalommal – kiváló sportvezetőnkre, a csömöri kézilabdás sikerek atyjára, Fábián Ferencre emlékezve. Tavaly tornagyőzelemmel tisztelegtünk az egykori szakember emléke előtt, idén is hasonló céllal vágunk neki a kiírásnak, bár a mezőny talán még erősebb, mint egy éve volt! Szeptember 11-én vasárnap 13.30 órától várjuk a lelkes kézilabda rajongóinkat a Csömöri Sportcsarnokba! A pályán a Csömör KSK mellett a XVI. kerületi KMSE, a Gödöllő KSE és az Elektromos SE csapata! A belépés ezúttal is ingyenes!

 

 

Szurkoljunk együtt csapatainknak!