Az első siker idegenben
Az NB II 5. fordulójában férfi kézilabdacsapatunk megszerezte első idegenbeli győzelmét a szezonban. A Móri KSC otthonában a védekezésünk ezúttal sem állt a helyzet magaslatán, de lőtt góljainkkal kompenzáltuk a kapottakat, és felülmúltuk a sereghajtót.

















