Paprikás meccsen győztünk
Egészen érzelemdús végjátékban szerezte meg szezonbeli első győzelmét férfi kézilabdacsapatunk az NB II-es bajnokságban: a Pilisvörösvári KSK elleni összecsapás igazi csata volt, piros lapokkal, nagy fordításokkal, de ami a lényeg, csömöri sikerrel!

















