Évet zártak a juniorbajnokok
Idén már harmadszor rendezte meg a Pest Megyei Kézilabda Szövetség az NB II-es juniorbajnokok évzáró tornáját. Május 25-én a lányok, 26-án pedig a fiúk léptek a Csömöri Sportcsarnok küzdőterére, hogy eldöntsék, ki a legjobb közülük.

















