Negyedikként zártunk
A Pest megyei bajnokság B-csoportjában szereplő, saját nevelésű fiatalokra építő férfi kézilabdacsapatunk a 4. helyen zárta az alapszakaszt. A folytatásban következhet a negyeddöntő az A-csoportot megnyerő Abonyi KC elleni párosmeccsen.

















