Micsoda elismerés! A Magyar Atlétikai Szövetség Hegyi- és terepfutó bizottságának döntése értelmében a Csömör KSK fáradhatatlan atlétája, Zólyomi Kinga lett 2024-ben az Év női hegyifutója. Gratulálunk! Peter2025-01-06T22:29:38+01:002025.01.04.|ATLÉTIKA| Oszd meg, válassz platformot! FacebookXRedditLinkedInWhatsAppTelegramTumblrPinterestVkXingEmail: Ajánlott bejegyzések Egyéni csúcsok Újpestről Galéria Egyéni csúcsok Újpestről Az ország legjobbja Galéria Az ország legjobbja Töretlen fejlődés Galéria Töretlen fejlődés Csömöri sportoló az Európa Játékokon Galéria Csömöri sportoló az Európa Játékokon