Elsőként a legjobb négy között
Kiütéses győzelem után jutott a legjobb négy közé női kézilabdacsapatunk a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. A Domony KSE elleni hazai visszavágón 23 góllal nyertek a lányok, így kettős siker után várhatják a következő ellenfelet!















