Vissza a dobogóra
Nehézkes kezdés után végül magabiztosan nyerte meg női kézilabdacsapatunk a Domony KSE elleni mérkőzést a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. Ősszel idegenben is győztünk, a szezonban mind a négy pontot bekasszíroztuk a domonyiakkal szemben.















