Valter Attila: Volt, hogy azt éreztem, sohasem vagyok elég jó az apukámnak
Történelmi idényen van túl a Jumbo-Visma tagjaként a csömöri kerékpáros, Valter Attila, aki sokkal nyugodtabban tölti a téli pihenőjét, mint korábban, ezt pedig elsősorban az önbizalmának tudja be. Interjú.

















