Gólgazdag nyitómeccs
Férfi kézilabdacsapatunk már az első félidő közepére eldöntötte a PLER-Budapest U21 elleni találkozót az NB II-ben. A szeptemberi meccshez hasonlóan a fővárosiak megint nyerték a második félidőt, de ezúttal esélyt sem adtunk a pontszerzésre.

















