Vissza a győztes útra
Két nyeretlen meccs után visszatalált a győztes útra női kézilabdacsapatunk a Pest megyei II. osztályú bajnokságban. A lányok az alapszakasz második körének nyitányán a sereghajtó Vácrátót KSE otthonában gyűjtötték be a pontokat.

















