Hírek
Világbajnok vendég Csömörön
Egy igazi világsztár kézilabdázó volt a vendégünk: a 2012-ben a világ legjobbjának választott brazil jobbszélső, Alexandra do Nascimento egy évvel később, Szerbiában világbajnoki aranyéremhez segítette nemzetét. Hétvégén a Csömöri Sportcsarnokban járt.
Csömörön a Mikulás-túra
Közeledik a tél, de az ünnepek előtt jólesik a túrázás a szabadban! December 11-én, vasárnap Csömör Nagyközség Önkormányzata a Pest Megyei Természetbarát Szövetséggel közösen Mikulás-túrát szervez a gyermekek számára a Csömöri Körtúra útvonalán.
Futsalos pontszerzés Vácott
A futsal NB II második körének nyitányán csapatunk a Vác Futsal SE otthonában készült bravúrra: bár Jávor István legénysége a hajrában vezetést szerzett, az utolsó pillanatokban végül döntetlenre mentette a meccset a hazai együttes.
Kicsúszott a kezünkből
Rangadóval zárták az évet női kézilabdázóink, hiszen a tabellán második Dabas KC VSE otthonában vendégeskedtek Turák Csaba lányai. A szünetre összeszedett hatgólos előny elfogyott a fordulás után és végül magunkat vertük meg az évzárón.
Győztes hazai évzáró
Stílusosan, győzelemmel foglalta keretbe az őszi idényt hazai pályán férfi kézilabdacsapatunk az NB II-es bajnokságban: izgalmas, kiélezett meccsen győzték le a fiúk a vendég Gyömrőt, így a rajt után az évzárón is behúztuk a két pontot itthon.
Kezdődik a második kör!
Kezdődik a második kör az NB II-es futsalbajnokságban. A „rajton” Vácra látogatunk, a korábbi élvonalbeli nagypályás játékossal felálló hazaiak ott loholnak szorosan a sarkunkban a tabellán, ahhoz, hogy a dobogó közelében maradjunk, nyernünk kell!
Rangadóval búcsúzunk itthon
Férfi kézilabdacsapatunk a legutóbbi két meccsén három pontot szerzett és szombaton azt a Gyömrőt fogadja, amely épp a legutóbbi fordulóban előzött meg minket a tabellán. Kőkemény rangadó vár ránk, utolsó idei hazai bajnokinkon feltétlenül győzni akarunk!
Dináék vitték a prímet Veszprémben
Az évszakhoz képest szokatlanul jó idő várta azt a többszáz versenyzőt, aki rajthoz állt a LOcarGO Veszprém Cross terepkerékpár-verseny 16 kategóriájában. A férfi elitversenyt Dina Márton, a nőit a londoni olimpikon Benkó Barbara nyerte.
Új szerződést kapott Balaska Márk
Kiemelt csömöri sportolóként a hét elején új szerződést írhatott alá az Önkormányzattal Balaska Márk kajakozó, akit egy négyéves olimpiai ciklus keretében egészen a tokiói ötkarikás játékokig biztosított támogatásáról Fábri István polgármester.
Videók




























