Hírek
Megszállták Csömört a birkózók
Több mint kétszáz ifjú birkózópalánta gyűlt össze az év diák II-es szabadfogású országos bajnokságán, amelynek a Csömöri Sportcsarnok adott otthont. A Kertvárosi SE által rendezett viadalon tizennégy súlycsoportban küzdhettek a fiatalok az érmekért.
Félig tele vagy félig üres?
Heroikus küzdelemben megosztozott egymással a pontokon az NB II 9. fordulójának fordulatokban, érzelmekben, hetesekben és kiállításokban gazdag zárómérkőzésén férfi kézilabdacsapatunk és a vendég Gödöllői KC együttese.
Csömöri mészárosok
Osztálykülönbség volt a futsal NB II pénteki mérkőzésén, ahol a Rákospalotai Reactorra hatalmas csapást mért az RFC Csömör. Az idegenben is hazai pályán játszó vendégek valósággal kiütötték a fővárosiakat és feljöttek a dobogóra.
Presztízsharc a folytatásban
Megszerezte első idegenbeli sikerét az NB II idei szezonjában férfi kézilabdacsapatunk, így elkerült a kiesőzónából az együttes. A folytatásban a szomszédvár Gödöllővel csapnak össze a srácok hazai pályán, ami rangadó lesz a javából!
Óriási hajrával búcsúztunk
Nagypályás focistáink hatalmas hajrával mentettek pontot hazai pályán az Isaszegi SE elleni évzáró meccsükön, az utolsó percekben még kétgólos hátrányban voltak Mileticsék, de négy perc alatt összejött az egyenlítés és a szép búcsú 2016-tól.
Macska-egér harcra számíthatunk
Papíron idegenben, de mégis hazai pályán lépnek parkettára futsalosaink a sereghajtó Rákospalotai Reactor ellen. A fővárosi együttes, amely Csömörön vívja meccseit, egyelőre pont nélkül áll, ráadásul csúfosan negatív gólkülönbséggel. Kötelező a győzelem!
Évet zárnak focistáink
Vasárnap elmaradt nagypályás focistáink szezonzárása a felázott pálya miatt, de csütörtökön pótoljuk az elhalasztott, Isaszegi SE elleni meccset. Takó Csaba együttesének nem lesz egyszerű feladata az otthonuktól távol is kiegyensúlyozott vendégek ellen.
Díjazzuk Csömör legjobb sportolóit!
A hagyományoknak megfelelően, immár hatodszor, 2017-ben is megrendezzük az évről-évre kiemelkedő népszerűségnek örvendő Sportbált a Csömöri Sportcsarnokban, amely keretében átadásra kerülnek az „Év sportolója” díjak is. A jelentkezés elindult!
Megtört a jég!
Bő két hónap után ismét nyertek férfi kézilabdázóink az NB II-es bajnokságban: a TFSE otthonában megszerezték első idegenbeli sikerüket a szezonban. Bagyánszki Zsolt visszatérése új életet lehelt a csapatba, amely a két ponttal elmozdult a kiesőzónából.
Videók




























