Hírek
Hatvanban is a szokásos menet
Női kézilabdázóink ezúttal is edzőjük, Turák Csaba nélkül bizonyítottak és győztek magabiztosan a Hatvan otthonában a Pest megyei bajnokság B-csoportjában. A hónapok óta a tabella tetején menetelő lányok december elején folytatják és zárják az évet.
Elhalasztjuk idei utolsó focimeccsünket
Teljesen felázott a Csömöri Szabadtéri Sportközpont élőfüves centerpályája, játékra alkalmatlanná és balesetveszélyessé vált, így kénytelenek voltunk elhalasztani a vasárnapi, Isaszegi SE elleni megye II-es, idei utolsó bajnoki találkozónkat.
Mindent a győzelemért!
Nincsenek jó formában az NB II-ben férfi kézilabdásaink, így rengeteget jelentene egy idegenbeli bravúrgyőzelem a Bagyánszki Zsolttal kiegészült csapatnak. A tavaly remeklő srácok Csepelen csapnak össze a szintén nem brillírozó TFSE együttesével.
Gólparádé a monoriak ellen
Gólgazdag meccsen győztek futsalosaink az NB II 10. fordulójában a Kastélydombi SE elleni találkozón. A mérkőzés ellenfelünk csömöri nagypályás játékosa, Vadászi Edward öngóljával indult, és a szerdai kupabúcsú után végül háromgólos sikerrel zártunk.
Bagyánszki Zsolt visszatér!
Férfi kézilabdázóink tavasszal visszavonult vezetőedzője, Bagyánszki Zsolt fontos döntésre határozta el magát: a csapat nehéz helyzetére való tekintettel az őszi szezon hátralévő meccsein játékával és rutinjával is igyekszik segíteni a srácoknak a pályán.
Gyógyír a sebekre
A szerdai, Göcsej SK elleni kupabúcsú után pénteken este már itt is van a javítási lehetőség futsalosaink előtt az NB II-es bajnokságban, a Kastélydombi SE Monor együttese lesz a vendégünk. Ellenfelünk keretében ismerős arccal is találkozhatunk...
Maradt a pofára esés az évzárón
Mint már megszokhattuk, csömöri kötődésű sportriporterünk, Horti Gábor állandó bloggal jelentkezik megújult oldalunkon, a Csömör Sporton. Bejegyzéseiben nemcsak csömöri sporttémákat dolgoz fel, de a nagyvilág sporteseményeiről is szót ejt.
A végsőkig kitartottunk
Egészen a második félidő derekáig döntetlenre álltunk a futsal Magyar Kupa 2. fordulójában az élvonalbeli Göcsej SK ellen, de végül nem sikerült a bravúr, az RFC Csömör búcsúzott az idei kiírástól a legjobb nyolc közé jutás kapujában.
Létrejött a fociszakosztály
A Csömöri Önkormányzat testületi ülésén Pásztor Sándor, az Ügyrendi, Sport- és Közbiztonsági Bizottság elnöke arról tájékoztatott, hogy a sport kft. labdarúgó szakosztályt hoz létre, amelynek vezetőségébe egy önkormányzati delegáltat is kell választani.
Videók




























