Hírek
Felőröltek…
Balul sikerült az első idei rangadónk a férfi kézilabda NB II-ben: a Gyöngyös otthonában végig a hazaiak vonták irányításuk alá a találkozót, nem játszottunk jól, összességében hétgólos vereséget szenvedtünk, ellenfelünk két pontra megközelített a tabellán.
A szünetig jól bírtuk
Az első félidőben remekül játszottunk és végig vezettünk a Berettyóújfalu otthonában lejátszott NB I-es futsalbajnokin, a szünet után azonban kijött a szűkebb keret okozta fáradtság és a rutinbeli különbség a csapatok között, így bedaráltak a hazaiak.
Az első idei rangadó
Ahogy ősszel már "megszokhattuk" az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság elején egymást érik a rangadók, ennek megfelelően indul a tavaszi hadjárat is. Szombaton Gyöngyösre látogatunk, ahol rendkívül fontos csata következik a dobogóért vívott harcban.
A „régi” jó ismerős
Nem telhet el hónap berettyóújfalui vendégjáték nélkül idén, így pénteken az NB I-es bajnokságban is összefutunk a hajdúságiakkal. A szerbiai Európa-bajnokság után újrainduló pontvadászat számunkra tehát a dobogós otthonában folytatódik.
Tavaszi meccsidőpontjaink
A futsalbajnokság zajlik, a kéziseink is elkezdték, de a focira még várni kell - már, ami a február végi kezdést, vagy folytatást illeti. Eredetileg a nagypályás focibajnokság is elindult volna hazai pályán, de a Perbál elleni tavaszi nyitányt áprilisra toltuk a pálya állapotára való tekintettel.
Kettős győzelem az Őrbottyán ellen
Pikáns hétvégét zártak asztaliteniszezőink, mert mindkét csapatunk az Őrbottyán együttese ellen lépett asztalhoz, ahol természetesen nyert. Első számú gárdánk idegenben diadalmaskodott, míg a II-es csapat hazai pályán fektette két vállra ellenfelét.
„Menő, hogy el van törve a fülük!”
Budapest-bajnok, országos bajnok és 2015-ben győztes egy nemzetközi versenyen - érem érem hátán! Szinte felsorolni is nehéz az ifjú csömöri birkózó, Bata Márton eredményeit. A feltörekvő csillaggal készült interjúban sok minden szóba került - példaképek, lefagyás és olimpia.
Kiszenvedtük!
Rendkívül izgalmas hajrában szereztük meg első tavaszi két pontunkat a Dunaharaszti elleni idénynyitón. A szünet után megtört a ritmusunk, feljöttek a vendégek, de végül sikerült bebiztosítanunk a győzelmet és kétgólos sikert arattunk.
Rajtol a tavaszi szezon!
Szombaton hazai pályán vehetünk repülőrajtot a kézilabda NB II tavaszi szezonjában, a Dunaharaszti MTK együttesét fogadjuk a Sportcsarnokban. Ősszel magabiztosan győztünk idegenben, a felkészülésünk is jól sikerült, így optimisták lehetünk.
Videók




























