Hírek
Konyhában a Podani-fivérek
Karácsony közeledtével megpróbáljuk egy picit más szemszögből is bemutatni sportolóinkat, az edzéseken és a meccseken túl a civil életükbe is bepillantani. Az NB II-es kézilabdacsapatunk két kiválósága, a Podani-testvérpár készítette el a család ünnepi menüjét.
Kéziseink is évet búcsúztattak
Remek hangulatban zárták le az őszi szezont a Csömör KSK kézilabdázói. A Sportcsarnokban megrendezett eseményen a női és a férficsapat tagjai is szép számmal jelentek meg, az évértékelő beszédek után pedig következhetett a jól megérdemelt pörkölt.
Tízgólos meccsel zártunk
Rendkívül nehéz összecsapással zártuk a 2015-ös naptári évet a futsal NB I-ben, az FC Veszprém látogatott a Csömöri Sportcsarnokba és egy sokgólos meccsen vitték el a pontokat. Januárban kupameccsekkel és bajnokikkal folytatjuk!
Ünnepi nyitvatartás
Nyakunkon vannak az ünnepek, de a sport szerelmesei ilyenkor sem állnak le teljesen a testmozgással. A mozogni vágyók természetesen továbbra is használhatják a csömöri sportlétesítményeket az alábbiakban felsorolt időpontokban.
Toronymagasan!
Szombaton a csömöri kézilabdás hölgyek számára is véget ért az idei év, a Budai Farkasok felett aratott kiütéses győzelemmel a Pest megyei bajnokság A-csoportjának első helyén telelhetünk. Ráadásul csapatkapitányunk, Horváth Tünde vezeti a góllövőlistát!
Bízunk a fiatalokban!
Idei utolsó fellépésére készül NB I-es futsalcsapatunk. Első osztályú együttesünk hazai pályán fogadja a Veszprémet a válogatott szünet után folytatódó pontvadászatban, ahol szépen szeretnénk búcsúzni szurkolóinktól és a 2015-ös naptári évtől is.
Polgármesteri köszöntés
Az idei évben fantasztikus eredményeket tehetett a vitrinbe Harnos Kristóf, aki többek között világbajnoki és Európa-bajnoki címet is szerzett sportágában. Az egyik támogatója, a Csömöri Önkormányzat, élén Fábri István polgármesterrel a testületi ülésen köszöntötte a bajnokot.
Ajándékozzon Sportbál-jegyeket!
Közeleg a karácsony, amely kiváló alkalom arra, hogy becsomagolja és a fa alá tegye a 2016-os Sportbálra szóló családnak szánt belépőket. December 22-ig kedvezményes áron juthat hozzá a tikettekhez, amellyel garantáltan a legjobb helyek egyikéről élvezheti majd a programot!
Büszkék lehetünk a kistigrisekre!
Az U19-es magyar futsalválogatott csehországi megmérettetésén négy csömöri játékosunk is szerepet kapott. A két "régi" válogatott Varsányi Áron és Józsa Tamás mellett, Miletics Zsombor és Víz Fülöp is a keret tagja lett. Mindannyiukra büszkék lehetünk!
Videók




























