Példaképek: csömöriek az olimpián
Ahogy arról beszámoltunk, a kerékpáros Valter Attilát és a cselgáncsozó Tóth Krisztiánt ünnepélyesen köszöntötte az önkormányzat azt követően, hogy hazajöttek a párizsi olimpiáról. Az eseményen természetesen a Csömör Tv is ott járt!

















