Két csapatezüst az ob-n
A Magyar Öttusa Szövetség szervezésében Székesfehérvárott került sor az utánpótlás országos bajnokságra, amelyen a Csömör KSK több ifjú sportolója is rajthoz állt. Az U11-es korosztályban két ezüstérmet is szerzett a csapatunk.

















