Vesznek minden akadályt!
Elkezdte a közvetlen felkészülést a 2024-25-ös bajnoki szezonra nagypályás focicsapatunk. A megújult csömöri szakmai stáb minden nehezítő körülmény ellenére vidám gyakorlást vezényelt a füves pályán a keret tagjainak.
Elkezdte a közvetlen felkészülést a 2024-25-ös bajnoki szezonra nagypályás focicsapatunk. A megújult csömöri szakmai stáb minden nehezítő körülmény ellenére vidám gyakorlást vezényelt a füves pályán a keret tagjainak.
Általános meglepődéssel fogadták az EuroSport kommentátorai, amikor feltűnt a Tour de France-közvetítésben a két csömöri, Valter Attila és édesapja, Valter Tibor. A rendező többször is bevágta őket az adásba, nem is hittek a szemüknek a stúdióban!
A nevezések, illetve a hiánypótlások összesítése és a feltöltési procedúra lefolytatása után az MLSZ Pest Megyei Igazgatósága beosztotta, hogy mely egyesületek indulhatnak a 2024/2025. évi Pest megyei nagypályás II. osztályú focibajnokságban.
Óriási meglepetésként érte a csömöri judóst, Tóth Krisztiánt, hogy ő viheti a magyar zászlót a párizsi olimpia megnyitóünnepségén. Klasszisunk elárulta, nagyjából három órával a bejelentés előtt tudta csak meg a hírt.
Az akrobatikus kűrben és a technikai döntőben is a hatodik helyen végzett a két csömöri versenyzővel, Szórát Lénával és Taksonyi Blankával felálló magyar szinkronúszó-válogatott a budapesti Duna Arénában rendezett Világkupa szuperdöntőben.
Két számban is megvédte a címét Takács Balázs a Varasdon rendezett horvát szenior országos bajnokságon: Kiváló atlétánk 1500 és 5000 méteren is a legjobbnak bizonyult, érdemes volt tehát megtenni a hosszú utat.
Az idei Magyar Kupa-sorozat az Ózd mellett található Hangony községben folytatódott. A csömöri versenyzők Hegedűs Helga, Sipos Borisz, Vas Barnabás és Szatmáry András révén négy aranyérmet is begyűjtöttek!
Újabb remek hír érkezett a csömöri olimpikonokról: azok után, hogy bringás klasszisunk, Valter Attila indulási jogot szerzett az ötkarikás játékok mezőnyversenyére, kiderült, hogy az időfutamon is rajthoz állhat a párizsi olimpián!
A tikkasztó hőség ellenére továbbra is remek formát mutatnak a Csömör KSK atlétái: a FutaPest terepfutóverseny-sorozat legutóbbi, petőfibányai állomásán indulóink közül többen is dobogóra állhattak a korosztályukban.
Hatalmas megtiszteltetés! Hivatalosan is eldőlt, hogy Böde-Bíró Blanka kézilabdázó és a csömöri judós, Tóth Krisztián viheti a magyar zászlót a párizsi olimpia megnyitóján! Ötkarikás bronzérmesünk ezt követően a tatamin is nagyot dobna!