Tóth Krisztián vezette olimpiai csapatunkat!
Hatalmas megtiszteltetés és óriási élmény a csömöri judósnak: Tóth Krisztián vihette a magyar zászlót a párizsi olimpia megnyitóján Böde-Bíró Blanka társaságában. A francia fővárosban augusztus 11-ig zajlanak az ötkarikás játékok.

















