Aranyérmek a kupasorozatból
Az idei Magyar Kupa-sorozat az Ózd mellett található Hangony községben folytatódott. A csömöri versenyzők Hegedűs Helga, Sipos Borisz, Vas Barnabás és Szatmáry András révén négy aranyérmet is begyűjtöttek!
Az idei Magyar Kupa-sorozat az Ózd mellett található Hangony községben folytatódott. A csömöri versenyzők Hegedűs Helga, Sipos Borisz, Vas Barnabás és Szatmáry András révén négy aranyérmet is begyűjtöttek!
Újabb remek hír érkezett a csömöri olimpikonokról: azok után, hogy bringás klasszisunk, Valter Attila indulási jogot szerzett az ötkarikás játékok mezőnyversenyére, kiderült, hogy az időfutamon is rajthoz állhat a párizsi olimpián!
A tikkasztó hőség ellenére továbbra is remek formát mutatnak a Csömör KSK atlétái: a FutaPest terepfutóverseny-sorozat legutóbbi, petőfibányai állomásán indulóink közül többen is dobogóra állhattak a korosztályukban.
Hatalmas megtiszteltetés! Hivatalosan is eldőlt, hogy Böde-Bíró Blanka kézilabdázó és a csömöri judós, Tóth Krisztián viheti a magyar zászlót a párizsi olimpia megnyitóján! Ötkarikás bronzérmesünk ezt követően a tatamin is nagyot dobna!
A 2023-24-es szezon végén megnéztük, csömöri csapataink házi góllövőlistáján kik érték el a legjobb eredményt, azaz ki a házi gólkirály felnőtt focistáinknál, illetve férfi és női kéziseinknél. Íme, az illusztris lista!
Hangulatos fővárosi sporteseményen remekeltek a csömöri atléták: a Futóest a Hősök terén elnevezésű utcai futóversenyen a különböző távokon több dobogós helyezésre is büszkék lehetünk.
Móron rendezték meg a Béres Magyar Kupa 4. fordulóját, ahol több korosztályban is képviseltette magát a Csömör KSK a háromtusa és a kéttusa versenyszámban. A fiatalok csapatban többször is felállhattak a dobogóra!
Idén is Tamási adott otthont az országúti kerékpárosok utánpótlás országos bajnokságának, ahol a Cube-Csömör több kiválósága is nyeregbe pattant: Sipos Borisz és Burgermeister Olivér egyaránt éremmel zárta a viadalt.
Az NB II-es bajnokságot magabiztosan megnyerő férfi kézilabdacsapatunk kiharcolta a másodosztályban való indulás jogát, a srácok a 2012-es búcsú után tizenkét évvel ismét jogot szereztek az NB I/B-re! Erre emlékeztet a falu határában lévő óriásplakát!
A Lantos Mihály Sportközpontban rendezték meg a 129. Atlétikai Magyar Bajnokságot, amelyen Takács Balázs képviselte a csömöri színeket. Kiváló atlétánk 3000 méter akadályon hatodikként zárt!