Ezredeken múlt a bajnoki cím
Remekeltek a mieink a Zalaegerszegen rendezett MTB XCO országos bajnokságon: a Hegedűs lányok mellett Burgermeister Olivér is dobogóra állhatott, Vas Barnabás és Greman Szonja pedig az U19-esek, illetve a felnőttek mezőnyében zsákolt be egy ezüstérmet.

















