Hosszabbítottak férfi kéziseink!
Stabil alapokkal kezdhetjük meg az NB I/B-re való felkészülést: férfi kézilabdacsapatunk szinte minden tagja aláírta a szerződésének meghosszabbítását, így Kovács István vezetőedző számolhat velük a komoly kihívásokat tartogató bajnoki szezonban!

















