Derbivel folytatjuk
Szombaton délután négy órakor összecsap egymással a Csömör KSK és a Mogyoród FC nagypályás focicsapata. A 90 percesre tervezett csömöri derbivel hatalmasat léphetünk előre a céljaink felé.
Szombaton délután négy órakor összecsap egymással a Csömör KSK és a Mogyoród FC nagypályás focicsapata. A 90 percesre tervezett csömöri derbivel hatalmasat léphetünk előre a céljaink felé.
Ép testben ép lélek - új sorozat a CsömörSporton! Dr. Major Zsuzsanna sportdietetikus és Fülöp Ákos sportpszichológus hetente osztja meg hasznos gondolatait, praktikus tanácsait, amelyek sikerrel alkalmazhatóak a sportolók és szüleik számára!
Továbbra is tartják remek formájukat a Csömör KSK atlétái: Komka Zsuzsanna, Pásztor Attila és Csenteri Csaba is a dobogó tetejére állhatott fel a korosztályában a FutaPest terepfutóverseny-sorozat legutóbbi, százhalombattai állomásán.
Szombaton a ceglédi Gál József Sportcsarnok ad otthont a XII. Final24 elnevezésű eseménynek, amelyen az első mérkőzés női kézilabdacsapatunkat illeti meg. A lányok az Aranyszarvas SE ellen szerezhetik meg a bajnoki aranyérmet!
Ötödik alkalommal került sor Drégelypalánkon a Szondi várfutásra. A történelmi emlékhelyre vezető futamon a Csömör KSK színeiben Komka Zsuzsanna és Lóczy Mária is rajthoz állt, ráadásul mindketten felállhattak a dobogóra.
A Csömöri Bringafesztivál idén is - ezúttal pünkösdvasárnap - a kistérségi kerékpáros körtúrával zárult, amelyen rendkívül lelkes brigád tekerte végig a közel 70 kilométeres távot. A legtapasztaltabb bringás idén egy 78 éves "fiatalember" volt.
Dömös és Prédikálószék között közel két és fél kilométeres szakasz várt a Salomon Vertical 500 mezőnyére, de a távon 500 méteres szintemelkedéssel is meg kellett küzdeniük a versenyzőknek. A Csömör KSK színeiben Kiss László nyolcadikként zárt.
Az elit nőknél Bokros Csenge Anna, a férfiaknál pedig a címvédő Palumby Zsombor diadalmaskodott a 12. Csömöri Bringafesztivál MTB XCO C2 Magyar Kupa-futamán, de a Cube-Csömör kerékpárosai is szépen termeltek.
Nagypályás focicsapatunk háromgólos győzelemmel vágott vissza hazai pályán a Tahitótfalui SE együttesének, Áncsán gólját Dencz toldotta meg egy duplával, így két fordulóval a bajnokság vége előtt már pontelőnnyel állunk a dobogón!
Újkígyósi győzelmével mindössze egyetlen lépésre került a bajnoki címtől férfi kézilabdacsapatunk. A szombati magabiztos, 39-30-as idegenbeli papírforma siker után jövő vasárnap a mezőtúriak elleni találkozón dől el az aranyérem sorsa!